Hallitus ja toimihenkilöt 2016

Ota rohkeasti yhteyttä mieltä askarruttavissa asioissa!

Puheenjohtaja

Noora Ruuth
Luonto-Taipale
P. 040 758 5180
luontotaipale@gmail.com

Varsinaiset jäsenet:

Varapuheenjohtaja

Kaija Föhr
Onnenhumma
P. 050 352 6632
onnenhumma@wippies.com

Sihteeri

Olga Pohjola
Kainuun Vaellustalli
P. 0400 913 215
info@kainuunvaellustalli.fi

Minna Kirjavainen-Puustinen
Tahko Farmi
P. 045 111 0060
tahkofarmi@puustila.com

Pipsa Wagner
Purola Farm
P. 040 512 1432
pipsa@purolafarm.fi

Varajäsenet:

Markku Janhunen
Ratsutila Toivonharju
P. 040 583 2282
markku@toivonharju.net

Emma Korhonen
Vorona Talli
P. 050 366 5310

 

Hallituksen ulkopuolelta:

Jäsensihteeri

Kirsi Niskanen
Nomad Horses Oy
P. 050 541 0315
kirsi.niskanen@nomadhorses.fi

Rahastonhoitaja:

Nina Blomqvist
Vaellustalli Starhill Stable
P. 050 536 6116
starhill.stable@gmail.com

Messuvastaava:

Iitu Kareketo
Elämysten ja ystävyyden kartano
P. 
iitu@salli.com
 

Noora
Olga
Markku
Kirsi
Nina