Hallitus ja toimihenkilöt 2017

Ota rohkeasti yhteyttä mieltä askarruttavissa asioissa!

Puheenjohtaja

Noora Ruuth
Luonto-Taipale
P. 040 758 5180
luontotaipale@gmail.com

Varsinaiset jäsenet:

Varapuheenjohtaja

Kaija Föhr
Onnenhumma
P. 050 352 6632
gaiakaija@hotmail.com 

Sihteeri

Olga Pohjola
Kainuun Vaellustalli
P. 0400 913 215
info@kainuunvaellustalli.fi

Janne Lappi
Henkilöjäsen
P. 045 899 7638
janne.lappi@ratsastuskeskus.fi

Emma Korhonen
Vorona Talli
P. 050 366 5310

Varajäsenet:

Markku Janhunen
Ratsutila Toivonharju
P. 040 583 2282
markku@toivonharju.net

Mira Lahtela
Hepovaaran Hyvinvointitila
P. 050 411 9466
hepovaara@gmail.com

Marjo Norrbacka
Maastotalli Prerya
P. 0400 710 762
marjo.norrbacka@gmail.com

 

Hallituksen ulkopuolelta:

Jäsensihteeri

Kirsi Niskanen
P. 050 541 0315
kirsi.niskanen@nomadhorses.fi

Rahastonhoitaja:

Nina Blomqvist
Vaellustalli Starhill Stable
P. 050 536 6116
starhill.stable@gmail.com

Messuvastaava:

Iitu Kareketo
Elämysten ja ystävyyden kartano
P. 
iitu@salli.com
 

Noora
Kaija
Olga
Markku
Mira
Marjo
Kirsi
Nina